Netsis Hizmetleri


NETSİS DESTEK HİZMETLERİ
Netsis program kurulumu , yedekleme ve bakım hizmetleri , danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Netsis fiyatları nı firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Netsis Entegre.net , Netsis Standard ve Netsis Enterprise ürün grupları ile tüm iş süreçlerinize uyum sağlayarak etkin olarak maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Proje Hazırlığı Seçilen tecrübeli bir proje yöneticisi kontrolünde firmanızda süreçlerinizi iyi bilen personel ve yöneticilerden oluşan bir proje ekibi oluşturarak işe başlanıyor. Oluşan ekibin proje hedeflerini belirlemesi ve hedefler doğrultusunda kaba proje planını hazırlaması bir sonraki adımı oluşturuyor. Sonrasında düzenlenecek bir etkinlikle projenin tüm şirkete anlatılmasını sağlanıyor ve projeye başlanıyor.

Analiz Bu aşamada amaç süreçlerinizi detaylıca incelemek ve proje boyunca işletmenizde yaşanacak olumlu değişim noktalarını tespit etmektir. Bu adım üç aşamadan oluşuyor: Birinci adımda şirketinizin iş akışları tekrar göz önünden geçiriliyor. İkinci adımda yeni iş akışlarını oluşturmak üzere mevcut iş akışları üzerinde gerekli görülen iyileştirme ve sadeleştirme noktalarını tespit ediliyor. Son adımda ise proje ekibi hedefler doğrultusunda yeni iş akışları oluşturuluyor.

Planlama Analiz aşamasından sonra proje ekibi ortaya çıkan yeni akışlara göre tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde tutarak detaylı uyarlama planı hazırlanıyor. Bu aşamada artık firmanızın ihtiyaç duyacağı özel yazılım geliştirme noktaları da belirlenmiş oluyor.

Uyarlama Bu adımda detaylı plan doğrultusunda sistemin uyarlaması için gerekli işler adım adım uygulanıyor. Bunlar genellikle veri transferi, parametre tablolarının uyarlanması, son kullanıcı eğitimleri, ek yazılımların geliştirilmesi, modüler ve entegrasyon testleri gibi işlerden oluşuyor. Planlanan kilometre taşları proje ekibinin kontrolünde tamamlandıkça raporlanıyor ve ara etkinliklerle tüm şirkete duyuruluyor.

Proje Teslimi Plan dahilindeki tüm kilometre taşları tamamlandığında proje ekibi ulaşılan hedefleri ve sonuçlarını analiz edip proje kapanış raporunu hazırlıyor. Proje kapanışında ekip, yeni sistemin sağladığı yararları ve projenin sonuçlarını düzenleyeceği bir etkinlikle tüm şirkete duyuruluyor.

Destek Başarılı bir proje sonrasında başarının devamının verilecek desteğin kalitesine bağlıdır. Netsis, sistem hatalarını giderilmesi, mevzuat değişikliklerinin aktarılması ve yeni versiyonların kurulumu gibi hizmetlerin tümünü destek anlaşmaları çerçevesinde düzenli olarak sunuyor. Projenin en başında olduğu gibi bu aşamada da ekip, gelişen ihtiyaçlara göre hızlı ve kesin çözümler üretmeye devam ediyor.